KONST / Litografier / Färglitografi 15543068
nr 1554 3068
Caroline af Ugglas
(f. 1972), Sverige
Signerad, EA upplaga XV1/XX, Färglitografi, bildmått: 40x57 cm, yttermått inklusive ram: 58x74 cm
Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:09:17
7/8 07:57:21
Caroline af Ugglas
Läs mer om Caroline af Ugglas